Fojjta & JAVA

stránky věnované programovacímu jazyku JAVA

Podpořit autora

Kalendář

Počet návštěv

TOPlist

Statistika

Mé programy

programy, které se Vám hodí

Coolendář_3.6.zip, (2.2MB)

S novým školním rokem přichází i nová verze Coolendáře.  Již čas vývoje napovídá tomu, že se dočkáte spousty změn. Již samotná velikost programu se znížila zpět na 230KB a tak je znovu umožněno stahovat a instalovat aktualizace elegantně přímo programem. Instalace, která je v Javě opravdu oříšek je nyní na úrovni, která snad nebude potřebovat dlouho změnit. Ale dost již bylo mluvení, pojďme se na něj podívat v praxi...

Příjemné používání přeje
Coder Kap'-o
Setup.exe, (24.48MB)

Prvním vylepšením je již samotná instalace programu. Je vytvořená oficiálním programem a proto je možné Coolendář i odinstalovat. Snad t spousta z vás ocení. Další aktualizace se týkají nového svěžího vzhledu hodin a poté uvítacího loga, které se bude ještě měnit. Nezapomeňte si stáhnout Javu! (http://tinyurl.com/35yt5q7)

Váš programátor
Coder Kap'
Instalace.jar, (14MB)

Je tu vánoční vydání nové verze tohoto programu. Jednou z mnoha velkých změn je "čtení" textu, který se v uvítacím okně oběvuje. Dále je možno k úlohám přidávat zvuky a interaktivní kalendář byl znovu vylepšen.

Příjemné používání přeje
Coder Kap'-o
Instalace.jar, (518.6kB)

  A je tu konečně dlouho očekávaná plná verze Coolendáře 2.0! Hlavní okno má vylepšený interaktivní kalendář a je nyní plánování mnohem snazší. Nyní lze plánovat až 50 úloh a tak jste mnohem více volní. Úlohu lze vytvořit, editovat a mazat. To vše po kliknutí na daný den pravým tlačítkem myši.

Příjemné používání přeje

Coder Kap'

Instalace.jar, (518.6kB)

  A je tu konečně dlouho očekávaná plná verze Coolendáře 2.0! Hlavní okno má vylepšený interaktivní kalendář a plánování je nyní mnohem méně snažší. Nyní lze plánovat až 50 úloh a tak jste mnohem více volní. Úlohu lze vytvořit, editovat a mazat. To vše po kliknutí na daný den pravým tlačítkem myši.

Příjemné používání přeje

Coder Kap'

Instalace.jar, (512.62kB)

 Nová verze Coolendáře jenž je alfou verze 2.0 přináší minimálně jednu velkou novinku. Kalendář v hlavním okně programu je již interaktivní a tak můžete snadno přidávat úlohy do jednotlivých dnů kliknutím pravým tlačítkem na den.

Příjemné používání přeje

Coder Kap'

Instalace.jar, (499.25kB)

  A je tu nová Vámi očekávaná verze Coolendáře 1.8. Modul Poznámky je již dokončen a tak můžete mazat Vámi vybranou poznámku. V menu je nový design dvou položek menu. V Nastavení -> Hlavní najdete nové tlačítko Zapsat do registru. Použijte ho až tehdy, když si přečtete nápovědu k němu, kterou brzy najdete na této stránce v Nápovědě.

Příjemné používání

Coder Kap'

Instalace.jar, (492.95kB)

  A je tu nová Vámi očekávaná verze Coolendáře 1.7. Najdete v ní především opravy menších chyb po spuštění (poznámky, jména) a nové tlačítko v Nastavení: Hodinky. Zde vždy zjistíte aktuální čas tak rychle, jak jen na něj dokážete kliknout ;).

Příjemné používání

Coder Kap'

Instalace.jar, (480.1kB)

  Nová verze, která obsahuje zbrusu nový modul Poznámky! Jak již z názvu vyplývá, zapisujete si zde své poznatky. Ukládají se vždy při vypínání okna tohoto modulu. Dále oběvíte nové vlastnosti hlavního okna programu, nastavení a modulu Diskuze.

Nechť sa páčí

Instalace.jar, (467.55kB)

  Od nyní s názvem Coolendář je tu pro Vás nová verze programu Kalendář. V uvítacím okně jsou jména již s diakritikou. Dále poznáte spousty změn designu oproti verzi 1.0. Obsahuje i spousty dalších vylepšení a doladění, stačí se jen kouknout a vyzkoušet ;).

1  
2  
 
Coder Kap'